FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook dünyanın en büyük ve en çok üyesi olan sosyal paylaşım ağıdır. Facebook her türden insanı içinde barındıran bir platform olduğu için reklam veren kişilerde her tür kesme hitap etme şansını yakalıyor. Sadece internet kullanıcılarını değil, birçok kariyer sahibi insanlarda Facebook kullanıyor. Reklamlarınız seçtiğiniz hedef kitlelerin profil sayfalarında gösterime giriyor. Bütçeniz kadar ziyaretçi gönderiyor. Siz sadece oturduğunuz yerden raporları kontrol ediyorsunuz.

Facebook Reklamları ile Yeni Müşteriler Edinirsiniz

Dünyanın her bölgesinde istediğiniz şekilde reklamlarınızı gösterebileceğiniz için bir çok yeni müşteriler edinmeniz kaçınılamaz. Avrupaya açılmak için illa yurt dışına çıkmanıza gerek yok. Facebook reklamları ile avrupanın her bölgesine özel reklamlar oluşturabilir, ülkelere özel filtreleme özelliği sayesinde nokta atışlı reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Yerel ve Bölgesel Planlama Yapabilirsiniz

İstediğiniz ülkenin, istediğiniz şehrine özel filtreleme yaparak reklamlarınızı, o bölgeye hitap edecek şekilde gösterime sokabilirsiniz.

Maliyetlerinizi Siz Belirlersiniz

Facebook’a reklam vermenin ne kadar maliyetli olduğundan korkmanıza hiç gerek yok. İsterseniz 5 TL’ye isterseniz 5000 TL’ye reklam verebilirsiniz. Günlük maliyet belirleyerek bütçenizi haftalık, 15 günlük veya aylık periyotlara bölebilirsiniz.

Tıklamaları Takip Edebilirsiniz

Tıklama başı maliyet seçeneğini belirleyerek reklamlarınız gösterildiği zaman değil tıklandığı zaman maliyetiniz düşer. Tıklamalar IP kontrollü olmakla birlikte 24 saat içerisinde aynı ip’den tüm tıklamalar sadece 1 kez tıklanmış olur.

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 9.3/10 (12 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +9 (from 11 votes)
FACEBOOK REKLAMLARI9.31012