08 Eyl 2012

Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?

0 Yorum

Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?

Görüntülü Reklam Ağı Google‘nin sunduğu Google Adwords reklamcılığına ait olan bir reklamcılık modelidir. Eğer mantıklı kullanılırsa geri dönüş oranları yüksek olan bir platformdur. Google görüntülü reklam ağı ile ilgili videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

Google Reklamları interaktif ortamda en çok kullanılan reklam bütünüdür. Müşteri potansiyelinizi dilediğiniz şekilde yakalar, satışlarınıza artı değer kazandırabilirsiniz. Sizlere sunduğu birçok ücretsiz hizmeti sayesinde en doğru istatistiği ve raporlamayı çok kısa sürede elde edebilirsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı, Google reklamlarını kullanan web sitelerin, siz reklam verenlerin reklamlarını yayınlayıp size kazanç sağlama sistemi bütünüdür.

Nasıl Çalışır bu Görüntülü Reklam Ağı ?

Reklamlarınızın Google’de yayınlanması için sisteme (Google Adwords) kayıt olursunuz. Reklamlarınızın ilgili sitelerde yayınlanması talimatı verirsiniz. İşte bu talimat sonrasında reklamlarınız politikalar gereği kabul edilirse anında yayınlanmaya başlar. Sektörünüz ile ilgili bilgiler veren web sayfalarında reklamlarınızın yayınlanır. Sizde bu reklamlardan ziyaretçi çekersiniz. Örnek bir görüntülü reklam ağı resmi aşağıda görebilirsiniz ;

Görüntülü Reklam Ağı

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +1 (from 1 vote)
Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?10.0101
[yukarı]
Yazar Hakkında


Terkos Bilişim Web Developer

Cevap Yaz