HAKKIMIZDA

2006 yılında kurumsal firmalara web sitesi ve hosting çözümü üretmek amacıyla kurulduk. 4 arkadaş tek bir hedef uğruna, müşteri memnuniyeti ön planda olarak birçok müşteriye hizmet sağladık. Emlak ve Gayrimenkul sektörleri için hazırladığımız çalışmalar beğenilip talep artışı yaşanınca kendimizi tamamiyle bu sektöre yönlendirdik ve tüm yazılımlarımızı firmalara özel tasarladık.

2008 yılında server ve oyun sunucuları alt yapımızı oluşturduk ve İstanbul’un birçok sunucu barındırma (datacenter) hizmeti veren firmalarla anlaşma sağlayarak servis ağımızı genişlettik. Bu sayede müşterilerimiz hiçbir kesintiye uğramadan hizmetlerini en kaliteli şekilde almış oldu.

2009 yılında SEO Danışmanlığı sektöründe yeni iş arkadaşı edinerek SEO hizmeti vermeye başladık. Kurumsal firmaların istedikleri kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağladık ve kazançlarını hiç ummadıkları kadar üzerine katlattık. Bu hizmetimiz çok tutulunca Google ile anlaşma sağladık ve Google Adwords İnternet Reklamcılığı‘na kurumsal olarak kayıt yaptırdık. Bu sayede müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlama şansı yakaladık.

2011 yılında internetin Türkiye çapında gelişmesiyle işlerimiz yoğunlaştı herşeyi tek bir firma üzerinden yürütmek mümkün olmadığı için Web Tasarım, SEO ve Google Adwords Hizmeti sağlamak amacıyla Terkos Bilişim’i faaliyete geçirdik. 2011 temmuz ayında İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Terkos Bilişim, her zaman bir adım ileriyi düşünerek projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

Terkos Bilişim – Web Tasarım, SEO ve Google Adwords Danışmanlığı

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 8.2/10 (19 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +8 (from 16 votes)
HAKKIMIZDA8.21019