Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO Danışmanı

Günümüzde inanılması güç bir hızla artan arama motorlarının ve sosyal medyanın kullanıcı sayısı, kullanım oranı ve pazarlama sahası olarak kullanılabilirliği, kurumsal yapıya sahip girişimlerin, yani firmaların önem verdiği, vermek zorunda olduğu sektörler haline geldi. Yapılan araştırmalara göre insanların %89 gibi büyük bir oranı, herhangi bir ürün satın almadan, bir firma hakkında yüz yüze bilgi edinmeden önce internette arama yaparak bilgi edinmeyi tercih ediyor. Sektörünüzle ilgili arama yapan insanların, sizin internetteki kimliğiniz olan sitenize ulaşması, arama motorlarında ilk sayfa, hatta ilk sıralarda görünmekten geçiyor.

Kurumsal SEO

Eğer bir firmanız varsa, firmanızın internet sitesini veya internet sitelerini arama motorlarında ulaşılabilir konumlara getirmek, ürün satışlarınızı, marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız, mutlaka kurumsal seo hizmetlerinden faydalanmalısınız. Çünkü bir firma için yapılacak seo çalışmalarında, aşağıdaki ölçütler mutlaka mevcut olmalıdır.

1. Kurumsal seo hizmetini, sizin gibi kurumsal bir yapıya sahip firmalardan almalısınız.
2. Daha etkili ve başarılı bir hizmet istiyorsanız, size garanti verebilen firmalar ile çalışmalısınız.
3. Sözleşme, kurumsal seo hizmetleri için olmazsa olmaz bir kuraldır. Eğer size hizmet verecek firma size sözleşme ve garanti sağlamıyorsa güvenilir olamaz.
4. Firmanızın itibarını zedelememek, zarara uğratmamak için, etik, doğal ve arama motorlarından onaylı teknikler ile çalışan firmaları tercih etmelisiniz.
5. Kurumsal seo hizmeti faturası kesebilen firmalar ile çalışmalısınız.

Terkos Bilişim Sağladığı Ayrıcalıklar

1. Tamamen etik, doğal, sosyal medya destekli hizmet.
2. Google’da birinci sayfa garantili hizmet.
3. Sözleşmeli sistem ile para iade garantisi.
4. SEO hizmet faturası ile yasal hizmet.
5. İstediğiniz her an firmamızı ziyaret ederek, yüz yüze görüşme imkânı.
6. Ücretsiz, kesintisiz destek imkânı.

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 0 (from 0 votes)