25 Kas 2012

Müşteri Merkezi Oluşturma

1 Yorum

Müşteri Merkezi hesabı, birden fazla Google Adwords hesaplarını tek bir panelden yönetmenizi sağlayan bir Google Adwords servisidir. Bu servis, normal bir Google Adwords hesabının bir üst sürümü değildir. Herhangi bir Adwords hesabından tek farkı birden fazla adwords hesabına tek bir hesaptan ulaşabilme imkanı sunmasıdır. Şimdi size basit bir dille Müşteri Merkezi Hesabı nasıl oluşturulur onu anlatacağız.

Öncelikle http://www.google.com/intl/tr/adwords/myclientcenter/ adresine giriş yaparak sağ taraftaki Şimdi Kaydolun  linkine tıklıyoruz.

Karşımıza gelen sayfada “Bu diğer hizmetleri kullanmıyorum” seçeneğini seçip kendimize yep yeni bir MM hesabı oluşturuyoruz. Bu sırada dikkat etmemiz gereken buraya yazdığımız mail adresine bağlı hiçbir Google Adwords hesabının olmamasıdır. Aksi taktirde MM hesabınız oluşturulamayacaktır.

Son adım olarak hesabımızın genel ayarlarını girmek kalıyor. Müşteri Merkezi hesap adınız, tercih sebebiniz, saat dilimi ve para birimini doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Bu bilgileri eksiksiz girdikten sonra “Devam” butonuna tıklayıp “Kullanım Kuralları” sayfasında ki kuralları kabul ettikten sonra başarılı bir şekilde Müşteri Merkezi hesabımızı oluşturmuş oluyoruz.

Müşteri Merkezi Hesabı oluşturulması esnasında herhangi bir hata alıyorsanız bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +2 (from 2 votes)
Müşteri Merkezi Oluşturma10.0102
[yukarı]
Yazar Hakkında


Terkos Bilişim Web Developer

One Response to Müşteri Merkezi Oluşturma
  1. Kısa ve öz bir rehber olmuş. Faydalı bir çalışma, tebrikler.

    UN:F [1.8.8_1072]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.8_1072]
    Rating: 0 (from 0 votes)

[yukarı]
Cevap Yaz