30 Oca 2014

SEO Danışmanlığı ile 2014

0 Yorum

seo danışmanlığı 2014

Herkese tekrar merhaba,

Uzun süredir iş yoğunluğumuzdan kaynaklı sitemizle ilgilenemedik. Müşterilerimize harcadığımız vakitten kendi işlerimize zaman ayıramayıp bizlere bu konuda anlayış gösteren herkese teşekkür ederiz. Artık yeni bir ofis katımız, yeni bir ekibimiz ve daha kaliteli bir alt yapıya sahibiz. Son teknolojilerden faydalanıp iş yükümüzü bu sayede hafifletiyor, boşa kalan zamanımızı da kendimizi daha iyi nasıl geliştirebiliriz diye düşünüp yeni projeler oluşturarak geçiriyoruz.

Seo danışmanı dendiğinde Google aramalarda zaten bizleri görebilir, söylediklerimizin sadece sözde olmadığını sizlerde anlayabilirsiniz.

Terkos Bilişim, resmi olarak 2011 yılından itibaren bu sektöre hizmet vermektedir. Birçok alanda başarılara imza atarak gurur verici projeler gerçekleştirmiştir.

Yoğun bir şekilde geçirdiğimiz 2013 yılı sonrası 2014 senesi herkese sağlık, mutluluk, sevgi ve huzur getirmesini dileriz. 2013 yılında Terkos Bilişim neler yaptı dersek şöyle kısa bir istatistik verebiliriz.

25 Tane Özgün Tasarım Web Sitesi
14 SEO Müşterisi
38 Adwords Hesap Yönetimi
3 Katalog
5 Kurumsal Kimlik
7 Landing Page
3 CD Tasarımı

2014 yılına girerken ofisimizi yenilemekle kalmadık, ekip arkadaşlarımıza da yeni uzmanlar ekledik. Web tasarım, SEO ve Adwords alanında tecrübeli yeni personel alarak genç ve dinamik ekibimizi daha iyi işler yapabilmek için güçlendirdik.

Ayrıca 2013 yılında Terkos Bilişim ismi altında hizmet veren firmamız, sektöre daha yakın bir isim keşfederek Firmajans Dijital Medya Reklamcılık Bilişim ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirdik. Bu sayede ajans alt yapısını sadece çalışmalarımızla değil, ismimiz ile de ön planda tutmayı başardık.

Artık Firmajans Dijital Medya olarak anılacak firmamızı internette daha faal görebilecek, bizleri daha yakından takip edebileceksiniz.

Facebook : https://www.facebook.com/firmajansmedya

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 0 (from 0 votes)
[yukarı]
Yazar Hakkında


Terkos Bilişim Web Developer

Cevap Yaz