Ücretsiz 150 TL Google Adwords Reklamı

Yanlış duymadınız. Terkos Bilişim olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden en az bir tanesini satın alan tüm kurumsal müşterilerimize 150 TL ‘lik Google Adwords Reklamı hediye ediyoruz. 1 Mart’a kadar geçerli olan bu kampanya stoklarla sınırlı olup katılım öncesi yetkili personelimizden bilgi alınız.

Terkos Bilişim 2012′ye bomba gibi girerek Google Adwords Satış Ortaklığı programına katıldı ve Google Partneri olmayı hak kazandı.

Google Adwords kullanarak reklam yayınlamanıza destek olmak için sizlere 150 TL’lik adwords kuponu hediye ediyoruz. Kupon kullanımı kesinlikle sizi hiçbir risk altına sokmaz.

Google Adwords Reklamları Nasıl Çalışır ?

Kurulum ve Planlama

Reklamlarınız oluşturduğunuz şekilde yayına girer. Eğer konu hakkında bilginiz yoksa uzman destek ekibimiz size bu konuda canlı destek hizmeti sağlayabilir.

Hedef kelimelerinizi dilediğiniz şekilde seçebilir, bu seçim için bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

Reklamlarınız belirlediğiniz zaman aralıklarında yayında kalır. İsterseniz mesai saatleriniz dışında reklamlarınızı durdurabilir, bütçenizin boşa gitmesini engelleyebilirsiniz.

Google Ödemeleri Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı veya Banka Havalesi

Reklam maliyetlerinizi ister kredi kartınız ile isterseniz banka aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız ve banka havalesi hakkında bilginiz yoksa hiçbir ücret ödemeden uzman ekibimizden konu hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanya Şartları

- 1 kişi sadece 1 adet kupondan faydalanabilir.
- Kuponlardan doğacak Google ile müşteri arası sorunlar hiçbir şekilde Terkos Bilişim’in sorumluluğu altında değildir.
- Müşteri bu kuponları kullanarak yeni Google politikasını tümüyle kabul etmiş sayılır.
- Bu kampanya sadece kurumsal müşteriler için geçerlidir.

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 7.2/10 (13 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +8 (from 10 votes)
Ücretsiz 150 TL Google Adwords Reklamı7.21013