15 Eki 2012

Yeni Adwords Politikası 1 Ekim 2012

0 Yorum

Günümüzde çok büyük bir pazarlama alanı olan internet, küçükten büyüğe tüm işletmeler için vazgeçilemez bir reklam aracı konumunda. Bu büyük potansiyelden ülkemizde ve dünyada çok sayıda işletme faydalanıyor. Google Adwords uzmanlarının rehberliğinde oluşturulan internet reklamları ile en düşük maliyet ile en yüksek geri dönüşüm sağlanıyor.

30 Eylül 2012 tarihine kadar Google Adwords, çok fazla miktarda promosyon kredisini kullanıcılara dağıtıyordu. Bu tamamen masrafsız bir reklam aracı olarak kullanılıyordu. Yani Google Adwords tarafından ücretsiz sağlanan bu kredi miktarı kadar ücretsiz reklam yayınlatılıyordu.

1 Ekim 2012 tarihinden itibaren Google Adwords, bu promosyon kredisi stratejisini değiştirdi. Böylece, gerçek bakiyelerle aktif olarak Google Adwords kullanmayan hesap sahiplerine, kredi sağlamama kararı aldı. Bundan önce ücretsiz olarak sağlanan krediler, kullanıcılar tarafından bilinçsizce harcanıyordu.

Ancak bundan sonra “önce öde sonra harca” politikası ile hareket edecek olan Google Adwords kredileri bilinçsizce harcanamayacak. Çünkü artık reklam yayınlatmak isteyen işletmeler “gerçek ödemeler” yapmak zorunda ve bu da bir uzman yardımı olmaksızın çok maliyetli olabilir.

Biz, siz değerli müşterilerimiz için çok daha az miktarlarda maliyetler ile, çok daha fazla reklam ve geri dönüşüm sağlıyoruz. İnternet sitenizde ve yayınlatmak istediğiniz reklamlarda yaptığımız iyileştirmeler ile, işletmenizin kazancına kazanç katmanıza yardımcı oluyoruz.

Google Adwords Sertifikalı İş Ortağı olduğumuz için, tüm çalışmalarımız resmi ve Google Adwords standartlarına da uygun olduğunu da belirtmek isteriz. Şuan hizmet verdiğimiz çok sayıda büyük, orta ve küçük işletmeler, sektöründe öncü konumunda.

VN:F [1.8.8_1072]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.8.8_1072]
Rating: +1 (from 1 vote)
Yeni Adwords Politikası 1 Ekim 201210.0102
[yukarı]
Yazar Hakkında


Terkos Bilişim Web Developer

Cevap Yaz